
Berry Beugelink - 100.000 leugens
De altijd lachende zanger Berry Beugelink uit Hoogeveen komt met een nieuwe single en hoopt hiermee toch een hitje in handen te hebben.
Berry Beugelink had als kind al de wens om zanger te worden, hij begon in 2016 zijn zangcarriere. Inmiddels heeft Berry zijn vleugels uitgeslagen en is de wens die hij had om de Nederlandse muziekmarkt te veroveren dan ook aardig aan het lukken.
Berry Beugelink heeft voor 2 jaar terug 100.000 leugens uitgebracht,Met deze nieuwe single (Remix) hoopt hij ondanks deze lastige tijden, als artiest nog meer optredens in het land te gaan krijgen.
Het nummer "100.000 leugens is geschreven door Betsy De Jong en geproduceerd door Terry West Productions zoals ook de nieuwe clip.
Een prachtig lied waarin Berry Beugelink zijn kenmerkende stemgeluid laat horen. Al met al lijkt niets Berry Beugelink in de weg te staan om met deze single te gaan scoren.
